10% nuolaida viskam! Paypal pirkėjų apsauga. Pristatymas visame pasaulyje iš EU

Nepatinka kaina? Siūlyk savo! info@jnats.eu | +370 644 44623

Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Prekių pristatymas

Prekes pristatome savo pasirinktu kurjeriu užsakymo metu pirkėjo nurodytu adresu arba į paštomatą. Prekes išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.

Preliminarūs prekių pristatymo terminai:

 • Lietuvoje: 1-3 darbo dienos
 • Europoje: 3-15 darbo dienų
 • Likęs pasaulis: 10-40 darbo dienų.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina priklausomai nuo svorio:

 • Lietuvoje – nuo 1.7€
 • Europoje: nuo 8.3€
 • Likęs pasaulis: nuo 9.8€

Taip pat siūlome nemokamą pristatymą nuo tam tikros krepšelio sumos, kuri gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Siuntinius, kurių svoris yra iki 30kg, kurjeris pristatys į paštomatą, iki pat namo ar buto durų. Atkreipiame dėmesį, jog siuntinys nebus perneštas į vidines erdves ar patalpas, kaip kambarius, balkoną ar kiemą.

Siuntinius, kurių svoris yra virš 30kg, kurjeris pristatys tik iki namo vartų ar daugiabučio laiptinės, ir padės juos iškrauti iš transporto priemonės. Atkreipiame dėmesį, jog siuntinys nebus nebus pristatytas iki namo/buto durų ar perneštas į vidines erdves ar patalpas.

Pirkėjai ne iš Europos sąjungos prisiima visą atsakomybę už galimus importo ir kitus mokesčius.

Lėšų ir prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo užklausą galima pateikti per 30 dienų nuo jų gavimo datos. Jei nuo prekių gavimo praėjo daugiau nei 30 dienų, mes negalime jums pasiūlyti visų pinigų grąžinimo ar keitimo, išskyrus naujų produktų gamyklinius defektus.

Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti tokios pat būklės, kaip ją gavote. Ji taip pat turi būti originalioje pakuotėje, jei ji buvo perkant. Norėdami pradėti grąžinimą, mums reikia pateikti užsakymo numerį, pinigų pervedimo išrašo arba kito įrodymo.

Nesiųskite pirkinio atgal gamintojui.

Yra tam tikrų situacijų, kai grąžinama tik dalis pinigų:

 • Prekė yra su akivaizdžiais naudojimo ženklais ar apgadinta
 • Bet koks daiktas, kuris nėra pradinės būklės, yra sugadintas arba trūksta dalių dėl priežasčių, ne dėl mūsų klaidos.

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad gavome grąžintą prekę. Taip pat pranešime apie jūsų pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą. Jei užklausa bus patvirtinta, lėšos bus apdorotos ir per 10 dienų ir lėšos grąžintos į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Pavėluotai grąžintos arba negrąžintos lėšos

 • Jei dar negavote pinigų, pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą.
 • Tada susisiekite su kredito kortelę ar sąskaitą išdavusia įmone. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol grąžinimas bus oficialiai paskelbtas.
 • Tada susisiekite su savo banku. Prieš grąžinant lėšas, dažnai prireikia šiek tiek laiko.
 • Jei visa tai atlikote ir vis dar negavote pinigų, susisiekite su mumis šiuo adresu: info@jnats.eu

Pinigai gali būti grąžinti tik už įprastas prekes. Už virtualias (nuolaidos, dovanų kuponai ir pan.) lėšos negrąžinamos.

Keitimas
Keičiame tik tuos daiktus, kurie nėra Jūsų apgadinti arba sulūžę. Jei jums reikia jį pakeisti į tą pačią prekę, atsiųskite mums el. laišką adresu info@jnats.eu ir išsiųskite prekę adresu: Eugenijus Mockaitis, Jurbarkas, Lauko 2-17, Lietuva,.

Dovanos
Jei prekė buvo pažymėta kaip dovana perkant ir siunčiama tiesiai jums, gausite dovanos kreditą, atitinkantį grąžinimo vertę. Gavus grąžintą prekę, Jums bus išsiųstas dovanų kuponas.

Jei perkant prekę nebuvo pažymėta kaip dovana, arba dovanotojas buvo išsiuntęs užsakymą sau, kad įteiktų jums vėliau, mes grąžinsime dovanotojui pinigus ir jis sužinos apie jūsų grąžinimą.

Prekės grąžinimas
Jei norite grąžinti produktą, turėtumėte jį išsiųsti adresu Eugenijus Mockaitis, Jurbarkas, Lauko 2-17, Lietuva.

Jūs būsite atsakingas už savo siuntimo išlaidų, susijusių su prekės grąžinimu, apmokėjimą. Siuntimo išlaidos negrąžinamos. Jei jums grąžinami pinigai, grąžinimo siuntimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų grąžinamų pinigų.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, per kurį pakeistas produktas jus pasiekia, gali skirtis.

Jei grąžinate brangesnes prekes, galite apsvarstyti galimybę pasinaudoti sekama siuntimo paslauga arba įsigyti siuntimo draudimą. Negarantuojame, kad gausime Jūsų grąžintą prekę.

Reikia pagalbos?
Jei turite klausimų, susijusių su lėšų grąžinimu, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@jnats.eu arba telefonu +370 644 44623.

lt_LTLT
×